Reklama

Reklama

outdoor, indoor (zewnętrzna, wewnętrzna) display, internet

"1 Piksel" coraz bardziej umacnia się na rynku lokalnym. Założeniem firmy jest zapewnianie kompleksowej usługi w zakresie: projektowania, wydruku oraz konstruowania wraz z montażem reklam.

Dlaczego reklama jest tak ważna?

W obecnych czasach firma, która nie posiada zaplecza marketingowego w postaci handlowców, działów marketingowych lub osób od wizerunku (Public Relationship - PR) nie są w stanie zapewnić stałej mocnej pozycji na rynku. Reklama jest nieodłącząnym sektorem w handlu. Musimy najpierw produkt, usługę lub markę wypromować, aby firma przynosiła zyski.

Dlatego też oferujemy Państwu szerokie wsparcie w zakresie projektowania, drukowania oraz montaży reklam.Współpracujemy z wieloma firmami - dołącz do nas!

Projekty graficzne

Projektowanie 2D-3D, wizualizacje graficzne - trójwymiarowe, projekty pod druk DTP, projekty od wizytówek po billboardy oraz oklejanie aut

Wydruki - druk

Zapewniamy druk w małych ilościach (druk cyfrowy) oraz w dużych nakładach (offsetowy), jaki duże formaty (wielkoformatowe) typu banery, folie

Konstrukcja i montaż

Wykonywanie kasetonów świetlnych (aluminiowych lub z dibondu), szyldów reklamowych, konstrukcji stalowych pod banery lub szyldy. Oklejanie aut, witryn sklepowych itp.

Sprzedaż produktów - gadżetów

Produkty typu Rollupy (stojaki reklamowe) z własnym wydrukiem, gadżety reklamowe (długopisy, smycze, koszulki, przypinki, magnesy itp.)

Projektowanie graficzne - grafika komputerowa

  • Zaprojektujemy każdy rodzaj reklamy
  • Tworzymy wizualizacje w 2D, 3D
  • Nie boimy się żadnych wyzwań! Projektujemy również Animacje Multimedialne
  • Działamy na programach z pakietu Adobe (Illustrator, InDesign, Photoshop) oraz CorelDraw

Czytaj więcej

Wydruki reklam - druk reklamowy

  • Wydruki wielkoformatowe typu banery reklamowe
  • Druk w małych ilościach (druk cyfrowy) lub większe ilości (offsetowy)
  • Druk na folii, banerze lub papierze
  • Wydruki wizytówek, ulotek, plakatów i wiele innych akcydensów stanowiących reklamę dla Twojej firmy!

Czytaj więcej

Procesy

1

PROCES PLANOWANIA

Rozeznanie, zapoznanie się z firmą, klientem. Przymyślenie strategii marketingowej. Wspólne planowanie i szukanie rozwiązań.

2

PROCES TWÓRCZY

Przedstawianie wizji strony, reklamy, kampanii... Na podstawie dostarczonych materiałów i sugestii. Wykonany projekt jest akceptowany.

3

PROCES REALIZACJI

Proces realizacji opiera się na wytwarzaniu. Mogą to być reklamy w postaci namacalnej, widzialnej lub takie, które są implementowana w sieci.

Projektów ukończonych

Zadowolonych klientów

Wypitych kaw

Rozmów z klientami
Map

Współpraca, zaufanie, korzyści...

W biznesie ważna jest współpraca i wzajemne zaufanie. Firma 1 Piksel oferuje możliwość współpracy z wieloma firmami. Pomożemy zaistnieć Twojej firmie na rynku lokalnym i nie tylko! Kompleksowe usługi, indywidualna obsługa każdego klienta. Korzystne promocje w postaci Feedback.

Czytaj więcej...
ZAUFALI NAM:
Logo1
Logo2
Logo3
Logo4
Logo5
Logo6