Portfolio

Strona www OptiDieta

Strona www OptiDieta


Strona internetowa została wykonana na potrzeby firmy cateringowej, która świadczy usługi dostarczania codziennie świeżego jedzenia. Strona jest rozbudowana, posiada 7 zakładek w menu i jeszcze, więcej podstron na których znajdziemy diety. Zamówienie diet jest możliwe przy pomocy formularza on-line dostępnego na stronie. Na zamówienie klienta został utworzony wspomniany unikalny formularz zamówień, który zlicza, a następnie za pomocą autorespondera wysyła na maila zamówienie. Ponadto, slider ze zdjęciam, integracja z social media (facebook, instagram, google+) , kalkulator BMI i BMR, a także dwie mapki interaktywne oraz formularz kontaktowy. Strona została zbudowana responsywnie, tzn. że treści strony wyświetlane mogą być zarówno na dużych ekeranach komputera PC oraz standardowych wyświetlaczach laptopów, a także na tabletach i co ważne smartphonach.

Czas wykonania projektu 2-3dni, implementacja projektu, szablonu na serwerze ok 2 tygodnie pracy.

Sprawdź on-line: strona www

Oprócz strony internetowej został przygotowany logotyp, a także wizytówki, ulotki, wizualizacje w raz z oklejeniem auta i witryn. 

--

Każda wykonana strona jest w pełni administrowana. Oznacza to, że otrzymują Państwo pomocą techniczną, wskazówki na okres utrzymywania strony internetowej na serwerze hostingowym.

Więcej informacji na temat wykonywania stron www.

Date

22 styczeń 2015

Tags

Strony www